The Sleeping Sun

Clan Members Forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-12-04 22:16:00

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Necromanta a Black Latex

Jak wiemy dzisiaj miała miejsce nieprzyjemna sytuacja w klanie spowodowana przez necromantę  który straszył nas swoimi kumplami z Black Latex ( ja znam taka wersje) ale nie o tym dostałem niemiłe pm'y od  Goryla który nas straszył i groził nam. Rozmawiałem z Liderem Black Latex Dekameronem i opowiedziałem mu całą sytuację, obiecał on nam  że BL zostawi nas w spokoju i że jest przyjaźnie nastawione do nas, DLATEGO PROSZĘ WOJEN NIE SZUKAMY DLATEGO BLACK LATEX I JEGO KLANOWICZOW ZOSTAWCIE W SPOKOJU... tu są porośby do Byka zostawcie Goryla niech sobie gada jeśli się powtórzy sytuacja lub z jakimś innym klanem stanie sie coś podobnego zróbcie screeny pm'ów i wyslijcie mi je i opowiedzcie o sytuacji będziemy rozmawiać z liderem....

Offline

 

#2 2007-12-10 21:11:53

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Re: Necromanta a Black Latex

Teraz to mogę napisać:)
Dekameron (lider BL) załatwił ta sprawę i sie okazało że necromanta siedział na postaci brata i dlatego straszył nas BL, młody dostanie za swoje za to że wszedł na konot brata więc wszytko w porządku chyba Oczywiscie zostaliśmy przeproszeni  pomimo wszywtsko więc się układa dobrze oby tak dalej:)

BL obiecało dać znać w przypadku RB i będziemy im pomagać napewno moby w TOI też dla nas na subki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rosiakforum.pun.pl www.lagownia.pun.pl www.ministranci.pun.pl www.2a.pun.pl www.benign.pun.pl