The Sleeping Sun

Clan Members Forum


  • Index
  •  » Dyskusje
  •  » Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

#1 2007-12-13 16:43:46

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

Dziaisaj rozmawiałem z kilkoma ludźmi z Klanu na temat zbiórek intemów  do CWH, mianowicie zastanówcie się czy zbieramy wszystko ale to wszytko  do cwh (wszystko= droopy wydropione samemu, wlasny spoil nawet samotny, wlasne seedy do cwh czy zaprzestajemy zbiórek matsow i każdy sobie rzepkę skrobie bo ludzie robia różnie ) dzisiaj dołączył do nas spoil ktory powiedzial mi że nie będzie dawac matsow do cwh bo nie po to robił spoilera..... :-/ więc czekam na odpowiedzi!!!!

KTO SIE NIE WYPOWIE NA TEN TEMAT DO 20 GRUDNIA DOSTANIE PREZENT NA SWIETA OD KLANU...
TZN. DISMISS

Offline

 

#2 2007-12-13 16:52:08

Mordimmer

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

Ja jestem za tym, żeby dawać all do cwh. Granie wspólnie daje większą radość niż solo. Po za tym szybciej robi sie crafty i nie ma sytuacji typu "sorrki ale nie pójdę na to party bo muszę poszukać tego co mi brakuje".
Poza tym zawsze wolałem iść na party robić coś wspólnie niż solo.

Ostatnio edytowany przez Mordimmer (2007-12-13 16:57:26)

Offline

 

#3 2007-12-13 16:55:58

fhonil

Gość

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

Ja jestem za tym żeby zbierac all drop do cwh.

 

#4 2007-12-13 16:56:03

drago

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 40
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

ja jestem za tym co morda wypowiedzialem sie

Offline

 

#5 2007-12-13 16:59:47

Vatghern

Clan members

8122202
Skąd: Pleszew
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 31
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

Ja uważam, że powinniśmy robić wszystko wspólnie, gdyż właśnie takiego klanu szukałem (razem z ekipą z którą dołączyłem ale oni wypowiedzą się sami) i zagadaliśmy do was. W regulaminie klanu było robienie wspólnie wszystkiego. Oba systemy (każdy sobie oraz wspólnie) mają swoje zalety oraz wady. Zaletą systemu "wszystko razem" jest równe zbrojenie klanu (nikt nie zostaje z tyłu) ale wymaga pewnych zasad, których KAŻDY musiałby się trzymać i które dla klanu należało by opracować. Wadą będzie to, że Ci którzy grać potrafią, grają dużo oraz wiedzą jak robić kase/matsy itp. mogą mieć pretensję o to, że gracze nowi oraz nie mający doświadczenia, grający mniej będą trochę spowalniać ten rozwój. Kolejną rzeczą jest kolejka do crafta - wiadomo, że najpierw należało by uzbroić tych najbardziej zaingerowanych w walkę. Wiadomo np. że buffer wytrzyma w party (a w party głownie expi) dłużej w sprzęcie np. C a DMD lub Nuker są od tego sprzętu bardziej zależni bo to oni zbierają expa dla całego party. Ale wymaga to od każdego trochę poświęcenia. Ważne jest to, żeby taki DMD nie olał po tym jak dostanie sprzęt reszty klanowiczy i nie poleciał na mega koks bo on już sprzęt ma. Takie coś bardzo buduje klan ale również wymaga, żeby każdy się na to zgodził i starał się nie tylko dla siebie a dla całego klanu. I wtedy nie tak ważny powinien być koks ale wspólna walka o sprzęt (i WOJNY ale to temat na inny post). Pozdrawiam, czekam na reakcje. To mówiłem ja: Vatghern.


In Game nick:
Vatghern / Phantom Ranger 60+
Vattghern / Prophet  o to pytajcie ludzi, bo ja za jego lvlem nie nadążam...
może coś dopiszę kiedyś...

Offline

 

#6 2007-12-13 17:01:55

Mordimmer

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

No dokładnie o coś takiego mi chodziło Vat:)

Offline

 

#7 2007-12-13 17:05:02

Gruntag

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-13
Posty: 3
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

A ja bym kciał oddawać wszystko do klanu. Mimo tego że gram krasnalem i będę na tym sporo stratny uważam, że od tego jest klan żeby działać wspólnie więc działajmy wspólnie i oddawajmy wszystko do klanu. Moja chcieć dobra, zgrana, wesoła, fajna i BOGATA klana!! Ot:]

Offline

 

#8 2007-12-13 17:43:59

MateoPL

Clan members

8210613
Skąd: złota
Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 65
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

noo wlasnie... klan to klan czyli taka mała jedność miedzy nami najlepiej dawać wszystko do cwh [wszystko mające jakąś wartość] i później jak czegoś sie będzie potrzebować to pomóc to złożyć po prostu... od tego klan jest wiec jestem ZA all do CWH !!! ^^ [ale mi sie zarymowalo xD ]


sorc 66lvl ^^

Offline

 

#9 2007-12-13 18:26:46

Mitril

Clan members

7808584
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

Ja też jestem za tym co morda i draco


Nick Game:
Mitril
BD 62lvl

Offline

 

#10 2007-12-13 19:02:16

Xil

Clan members

3728627
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

Ja osobiście uważam że nie można nikogo zmusić do wrzucania all self dropów do CWH i nikt nie jest w stanie tego kontrolować. Każdy powinien sam na to jakoś wpaść i coś od siebie dać. To że ja i jeszcze kilku pplsów z ekipy wrzucamy prawie all to wynik tego że chcemy tak robić i po to jesteśmy w klanie...Oczywiście nie ma o czym mówić jeśli chodzi o Clan pt bo to chyba nie podlega dyskusji! Tak więc nawiązując do wypowiedzi jednego z przedmówców chce powiedzieć że jeśli ktoś juz długo gra wie że tak powiem co jest trumfem powinien pomóc innym kloanowiczom w ten czy inny sposób (udzielić rady,pomóc w expie,czy zbieraniu matsów itd.) ale jeśli chodzi o CWH to tutaj zawsze będą zgrzyty i gadka typu: ...bo ja wrzuciłem a on nie... lub ...ja wrzuciłem więcej niż on... itd. Jeśli ktoś chce i może udzielić pomocy clanowi sam od siebie opierając sie tylko o self drop jak np: Byku to super! Ale nie powinno sie wymagać od ludzi żeby wrzucali all do CWH bo tego raczej nigdy pod przymusem czy bez nie da sie osiągnąć! Każdy powinien robić to od siebie bo w sumie po to jesteśmy razem i mamy z tego kożystać wszyscy! To ma być zabawa i tak to powinniśmy traktować!!
Takie jest moje zdanie!
PS: Wedłóg mnie obowiązkowa powinna być co tydzień zbiórka Adeny! Np: lvle poniżej 60 200k/week lvle powyżej 60 500k/week. To tylko looźny pomysł from my side mam nadzieje że pomoże w clanie...


In game nick: Xil
Phantom Ranger LVL 74
..."Under one sky"...

Offline

 

#11 2007-12-13 19:07:52

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

myśle że w regulaminie klanu wpiszemy że all do cwh ! a niech kogoś złapię że nie daje to będzie  get out ale czekam na  decyjze reszty

Offline

 

#12 2007-12-13 19:37:16

MateoPL

Clan members

8210613
Skąd: złota
Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 65
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

Xil napisał:

PS: Wedłóg mnie obowiązkowa powinna być co tydzień zbiórka Adeny! Np: lvle poniżej 60 200k/week lvle powyżej 60 500k/week.

noo spoko tylko że... wiesz jak będzie wszystko do cwh to ciężko będzie w ogóle coś zarobić i znowu adene do cwh wsadzić więc może z tą adena sobie odpuścić same matsy [ noo chyba ze ktos ma za duzo kasy ] bo ja tam groszem nie śmierdze za bardzo


sorc 66lvl ^^

Offline

 

#13 2007-12-13 19:55:14

Xil

Clan members

3728627
Skąd: Chorzów
Zarejestrowany: 2007-12-07
Posty: 9
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

Bez przesady Mateo 200k na tydzien to nic! to średnio niecałe 30k dziennie wiec nie majątek a w klanie sie przyda.


In game nick: Xil
Phantom Ranger LVL 74
..."Under one sky"...

Offline

 

#14 2007-12-13 19:57:00

drago

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 40
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

niewiem ja i 4 kolegow stwierdza ze 1kk w tydzien to byla by dobra skladka
nauczcie sie lowic rybki ludzie

co do calej sprawy ja powiem tak dzis kilka stwierdzen jakos mnie odstraszyly co do klanu mamy byc dobry klanem a kazdy ma robic pod siebie ehm fajnie mi tam rybka jak za 2 tygodnie bede chodzil w b/a garde i kilka kolegow zemna  a polowa klanu w c jakos to przezyje wiec niewiem zrubcie ankiete lub cos i bedzie ok ja juz sie nie odzywam 1 koles juz wyszeld bo nieznius mojego komentarza

Offline

 

#15 2007-12-13 21:24:25

waterlady

Clan members

10331592
Zarejestrowany: 2007-12-05
Posty: 31
Punktów :   

Re: Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

ja popieram by wrzucac wszystko do cwh (matsy, recki, party, aa z klanowego party). skladki tez by byly dobre ale nie duze.(moze bysmy sobie clan hause wynajeli- tam mozna dostawac buffy i wiele innych wajnych zeczy), niezgadzam sie tylko z full dropem to powinna byc wola ludzi czy chca to oddac czy sprzedac(ludzie nie róbmy komuny kazdy powinien miec troche kasy  a na full dropie sie najwiecej zarabia) chyba ze wybieramy sie na dropienie jakiegos sczegolnego itemu

Offline

 
  • Index
  •  » Dyskusje
  •  » Rozmowa na temat zbiórek rzeczy w cwh ...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.benign.pun.pl www.ministranci.pun.pl www.2a.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl