The Sleeping Sun

Clan Members Forum


  • Index
  •  » Dyskusje
  •  » oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

#31 2008-01-04 18:22:19

drago

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 40
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

a ja wam powiem krotko glaskac kulawa wiewiurke bo swieta sie skonczyly

Offline

 

#32 2008-01-04 18:35:07

Spiriti

Clan members

9840493
Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 47
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

Skasowałem swojego posta Byku, bo nie zauważyłem, że temat ma dwie strony ^^ i wypowiadałem się nie czytając wszystkiego.

Tak czy siak. Do waszego klanu dołącza sie grupa ludzi którzy zaczynają z wami grać. Levelują z wami i proszą o sprzęt, który dostają. Nie dziwię, sie więc, że Ihlay chciał wypróbować, naszą lojalność. Chciał się pewnie przekonać, czy przypadkiem nie przyślijmy do klanu wyłudzić sprzęt i exp od pozostałych klanowiczy. Tym bardziej, że był z tego co już teraz wiem, o to męczony przez starych klanowiczy. Przy okazji został zaatakowany z najmniej nieoczekiwanej strony , czyli przez człowieka którego znał bardzo długo i który był współzałożycielem klanu - przez Byka. Ihlay ostatecznie przekonał się, że "nowym" zależy jednak na klanie a nie na itemkach. I Tyle. Koniec historii.

Mogę napisać jeszcze raz to co pisałem wcześniej w poscie który skasowałem. Przez 3 tygodnie widzę ile swojego prywatnego czasu poświęcał nasz CL na tworzenie tego klanu. I nie chodzi tu nawet o to, że brał do party nowych ludzi, którym oddawał większość swego expa. Chodzi o czas, kiedy siedział na krasnalu i kraftował innym sprzęt, lub rozmawiał z innymi Leaderami na temat ally. Kiedy siedział i na naszym forum wypisywał ile jakich recek, booków, czy amuletów jest w klanie. Wiem z własnego doświadczenia, że to zżera mnóstwo czasu. I jeśli miałby teraz po prostu okraść CWH, to to sie zupełnie nie trzyma kupy. Jakby ktoś wrzucił do CWH 100kk i by sie do tego nie przyznawał, to może wtedy podejrzewałbym o to Ihlaya, ale na pewno nie o kradzież.

Niestety też okazało się jak na nasz klan patrzy Byku. Nie ufa naszemu CLowi, Oskarża ludzi, nawet nie próbując z nimi porozmawiać, mimo że nie było go w grze mnóstwo czasu. Piszesz Byku, że powrzucałeś jakieś recki. A czy ja sie chwale co ja wrzuciłem? Czy ty wiesz w ogóle jaką postacią gram i z kim gadasz? Co Ty wiesz o naszym klanie Byku, który tak szybko sie rozwija dzięki ludziom, którzy chcą go budować, a nie niszczyć. Ty jedynie potrafisz rzucać oskarżeniami. I pytasz i Kto miał rację? Na pewno nie Ty, gdyż Ty mówiłeś, że Ihlay jest złodziejem, kiedy wszyscy próbowali wybić Ci ten głupi pomysł z głowy. Szedłeś w zaparte i zostałeś z niczym panie Brutusie.

Ostatecznie Ciesze się, że wyszło jak wyszło. Osoby  które dobrze się bawią w naszym klanie i wciąż chcą go budować są dalej z nami. Ci którzy podjudzają i sieja zamęt poszli swoją drogą. Życzę im mimo wszystko powodzenia.
A Ty Ihlay podnieś głowę, Nawet jeśli głupio wyszło chciałeś jak zwykle dobrze dla klanu. Każdy popełnia błędy. Osobiście doceniam, że potrafiłeś sie do nich przyznać. A teraz do grania. Wciąż czeka nas mnóstwo pracy i zabawy Tym razem jesteśmy w doborowym towarzystwie ^^

Ostatnio edytowany przez Spiriti (2008-01-04 18:45:19)


Alexia: Spelsinger lvl 61 [DarkLegion]
Virtue: Spelsinger lvl 71 [avalanche]
Eternl: Spelsinger lvl 72 [avalanche]
Frienz: WarCryer lvl 62 [SleepingSun]

Offline

 

#33 2008-01-04 19:05:08

Byku

Gość

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

PROSZĘ PRZECZYTAĆ

Ihlay napisał:

Czas przyznać sie do winy... mianowicie cała ta sytuacja była tak jak byku powiedział "szopką". głupio mi tak przyznawać się do winy ale  zadaleko sytaucja zaszła i zdałem sobie sprawę że naduzyłem waszego zaufania ... nie chciałem aby ludzie się zaczęli kłucić a jeszce brardziej nie chciałem nic ukraść. To ja przełożyłem intemy na fraight bo chciałem zobaczyć jak klan jest bardzo zgrany czy większośći zależy na wspolnej grze  czy na intemach które są częścią gry i jak bardzo ufacie sobie nawzajem , nie musicie nic pisać wiem że głupio zrobiłem ... byku dobrze mowił że sam się gubie w tym co pisze... tak jak pisałem ze naduzyłem waszego  zaufania i nie licze na ponowne... wszytkie matsy i rzeczy klanowe sa  na postaci na której passy ma merelis.... zdziwilo mnie to ze osoby ktore najwiekszy mialy problem mowili my ze na nie moge liczyc....
jesli zastanawiacie sie co bylo powodem tej akcji... mialem dosc sluchania ze ktos jest w klanie dla sprzetu a ktos jest dla tego by go z lvlowac. itp.. tak jak mowilem  chujowo zrobilem nie przemyslalem wszytkiego....
sprawa  bw helmetu ktorego brakuje... poporstu bylem pk  i dropnolem swoj jak mnie zabili ... dlatego oddaje swoj bw helmet  ... i zrozumiem jesli nie bedziecie chcieli byc juz w  klanie.... jesli tak wykikcuje was abyscie nie mieli kary./.... Sorry serdeczne za problem i zamieszanie moja wina ... nie  bede zly jak pomyslicie o mnie jak o skurwysynie i  padalcu... ale przedewszystkim nie jestem zlodziejem....

Ja głośno mówiłem że nikt jego nie okradł i się nie myliłem lolki
teraz rozumie czemu jego były klan nazywa złodziejem
Jeśli chodzi o sety i bronie ja sobie sam składam już od roku ja tylko oddaje do cwh i jeszcze żaden klan nic mi nigdy nie dał
wiec o co sapy gracze l2 ja nawet poczuł bym sie noobkiem jak bym sam czegoś nie zrobił dla siebie dodam, a może jeszcze raz dodam że ja tak gram oddaje i nic w zamian i taki układ mi pasuje proste nie.
Pisze Ihlay że was w chuja zrobił a wy nie rozumiecie tego i na dodatek macie jeszcze do mnie p retensje.
Rozumie jesteście frajerami ja pisałem do ihlay że mu nie wierze a wy od razu mnie atakujecie   
PROSZĘ PRZECZYTAĆ

Ihlay napisał:

Czas przyznać sie do winy... mianowicie cała ta sytuacja była tak jak byku powiedział "szopką". głupio mi tak przyznawać się do winy ale  zadaleko sytaucja zaszła i zdałem sobie sprawę że naduzyłem waszego zaufania ... nie chciałem aby ludzie się zaczęli kłucić a jeszce brardziej nie chciałem nic ukraść. To ja przełożyłem intemy na fraight bo chciałem zobaczyć jak klan jest bardzo zgrany czy większośći zależy na wspolnej grze  czy na intemach które są częścią gry i jak bardzo ufacie sobie nawzajem , nie musicie nic pisać wiem że głupio zrobiłem ... byku dobrze mowił że sam się gubie w tym co pisze... tak jak pisałem ze naduzyłem waszego  zaufania i nie licze na ponowne... wszytkie matsy i rzeczy klanowe sa  na postaci na której passy ma merelis.... zdziwilo mnie to ze osoby ktore najwiekszy mialy problem mowili my ze na nie moge liczyc....
jesli zastanawiacie sie co bylo powodem tej akcji... mialem dosc sluchania ze ktos jest w klanie dla sprzetu a ktos jest dla tego by go z lvlowac. itp.. tak jak mowilem  chujowo zrobilem nie przemyslalem wszytkiego....
sprawa  bw helmetu ktorego brakuje... poporstu bylem pk  i dropnolem swoj jak mnie zabili ... dlatego oddaje swoj bw helmet  ... i zrozumiem jesli nie bedziecie chcieli byc juz w  klanie.... jesli tak wykikcuje was abyscie nie mieli kary./.... Sorry serdeczne za problem i zamieszanie moja wina ... nie  bede zly jak pomyslicie o mnie jak o skurwysynie i  padalcu... ale przedewszystkim nie jestem zlodziejem....

acha Ihlay dodałes mi troszkę mats do damascusa + recke a ja ze swoich złożyłem 95 % Spiris SPIRITIS coś takiego a chuj nie ważne jak tam masz tez dałem tez swoje 2 sls no i co z tego także troszke dałem a nic niechce w zamian i nie chce zwrotów kumasz bo co dałem to dałem a już mi sie nie chce pisać a miałem jeszcze coś tam pisać len jestem

Ostatnio edytowany przez Byku (2008-01-04 19:18:46)

 

#34 2008-01-04 19:15:17

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

a do czego byku dokladnie zmierzasz??

Offline

 

#35 2008-01-04 19:16:07

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

co do bylego klanu... nic z niego nie ukradlem...  poprostu czesc graczy przeszla do mnie... wiec o co ci chodzi ?

Offline

 

#36 2008-01-04 19:20:11

Byku

Gość

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

a na czat czytałem że jesteś złodziej na czat l2

 

#37 2008-01-04 19:29:19

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

o jakim czacie mowisz?

Offline

 

#38 2008-01-04 20:00:27

Spiriti

Clan members

9840493
Zarejestrowany: 2007-12-19
Posty: 47
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

Byku napisał:

(...) się nie myliłem lolki
teraz rozumie czemu jego były klan nazywa złodziejem
(...)
Pisze Ihlay że was w chuja zrobił a wy nie rozumiecie tego(...)
jesteście frajerami (...)
(...) Spiris SPIRITIS coś takiego a chuj nie ważne(...)kumasz bo co dałem to dałem a już mi sie nie chce pisać a miałem jeszcze coś tam pisać len jestem

Swoim postem pokazujesz swój poziom. Nie zgadzamy sie i trudno. Życzyłem Ci powodzenia w grze. W zamian nadal obrzucasz mnie/ nas błotem. Nie lubię używać tego określenia, ale w tym wypadku po prostu żal.


Alexia: Spelsinger lvl 61 [DarkLegion]
Virtue: Spelsinger lvl 71 [avalanche]
Eternl: Spelsinger lvl 72 [avalanche]
Frienz: WarCryer lvl 62 [SleepingSun]

Offline

 

#39 2008-01-04 20:04:19

Merelis

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 22
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

Widzisz byku i tu sie pojawia kolejna roznica miedzy nami a toba ty po przeczytaniu posta umocniles sie w przekonaniu ze Ihlay jest niby zlodziejem a my poprosilismy go zeby wszedl na ts by pogadac i wyjasnic wszystko btw byku gl i zycze zebys zaczal mimo wszystko ufac ludziom bo czasami sie to przydaje

Offline

 

#40 2008-01-04 20:15:50

L3n4

Clan members

5486072
Skąd: Olkusz
Zarejestrowany: 2007-12-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

... dobra napisze cos:
1. Ihlay mial swoje powody by sprawdzic ludzi i to jesgo sprawa nic niezniknelo/ nic nieukradl
Sprawdzil tylko kto ufa jemu i komu on moze zaufac
2. Ja tam niemam do niego zalu ani nic mi to pasuje widzialem juz tyle w tej grze ze kolejne udziwnienie mnie nie rusza Ja tam sobie moge byc frajerem bo moze i nim jestem ale mam znajomych i kolegow.
3. Byku nic do ciebie niemam ale po co pisac wiecej tak dennych postow wszyscy znaja juz twoje zdanie i nakreslili sobie twoj obraz moze niejest zbyt dobry ale piszac wiecej tylko go pogarszasz jakbysmy sie poznali w innych okolicznosciach to napewno by to inaczej wygladalo ale tak to tylko robisz z siebie dziecko.
4. Musicie tak spamowac niechce mi sie juz tego czytac po przyjsciu ze szkoly chce odpoczasc od nauki i czytania poprostu wlaczyc L2 i uwolnic "Zew Krwi"

Ostatnio edytowany przez L3n4 (2008-01-04 20:18:40)


[img]http://kusiak0000.w.interia.pl/postacie1.JPG[/img]

Offline

 

#41 2008-01-05 00:32:08

Byku

Gość

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

A wiec hmmm..
Ja coś napisze a wy postawicie kropkę
Ihlay piszesz że chciałeś sprawdzić zaufanie bo ci marudy marudziły o setach itp
Domyślam się które marudy marudziły. Ja Byku, Przystojniak i Chasechem coś chcieliśmy  “NIE”
Za wyjątkiem recki + 200 steel + 40 kurde hmm. Nie pamiętam co to było ale tylko to dostaliśmy od tego klanu, zrobiłem damscusa aby klan już nie musiał robić i tracić matsów,  troszkę tam idzie matsów jak wiecie, jak wiesz. Zapytałeś czy możesz wpisać na forum że to od klanu jest ten damascus, ja odpowiedziałem ze pewnie. Ale ja nie o tym miałem pisać o Lol kurde coś zapomniałem szkoda że nie ma tu Spirit bo on wie co pisać. Hmmmm a może Merelis wie, na pewno wie bo on wie co to zaufanie.
Ja taki niob czy noob a to mi już Drago powie bo to pro, a może ty mi powiesz Vat albo nie bo mi VAT powie że jestem gejem o kurde ale mi dojebał co za gej kurwa nie mogę spać. Kurde to też nie o tym miałem pisać dalej myślę sobie o czym hmmmm już wiem. Loguje się do gry L2 od razu mnie informują gracze, Byku wiesz co się stało okradli Ihlay i  w cwh brakuje recek i matsów ja se myślę o ja pierdole to już 2 raz w ciągu miesiąca ten człowiek to ma pecha ale twardy jest weźmie to na miętko J.
Potem Ihlay pisze że tylko BW hełm i całe adena zabrał złodziej KURWA MAĆ. Sobie myśle kto mnie oszukuje kto sprawdza moje zaufanie se myśle pewnie Ihlay taki żartowniś z tego CL klanu. Ihlay pisze do Babla (podstawiłem swoja postać inna) kurde całkiem inna bajka Ihlay pisze że go okradli że tam bla bla itp. Byku jesteś wielki nie dałeś się nabrać na ten żart CL klanu, nie to nie żart to TEST CL na lojalność teraz BUHAHA

Ps. Nie postawiłem kropki zróbcie to za mnie.
     Ihlay napisz do śmiechu warte zrób im test na zaufanie !!! Nagroda pewna na 100%
     ihlay mi sie wydaje że ty naprawdę chciałeś okraść cwh ale zrozumiałeś że sie skapowałem i dlatego wymyśliłeś ten test szkoda że ci nie wyszło ale próbuj dalej do trzech razy sztuka

Ostatnio edytowany przez Byku (2008-01-05 00:51:03)

 

#42 2008-01-05 06:42:12

drago

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 40
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

byku chyba masz na czole napisane papuga bo mowisz to samo 3 lub 10 raz a ja wlasnie usypiam to czytajac bo na tsa wejsc niemozesz bo ... sie boisz ze ktos powie ci zbyt madre zeczy .
po 2 ihlay wole sie z nim poklucic na inne tematy niz na taki denny jak ten ze ukradl cos ale nic nie zginelo lol zlodziej zlodiej omg 
po 3 dlaczego mi sie wydaje ze ania i byku + synalek chcecie wyludzic cos od ihlaya pierw byku mowi zeby oddal ludzia puzniej ania oddaj ludzi ic z l2 to jest gra dla psychicznych a ty jestes zdrowy ofmg
po 4 zachowujecie sie jak gowniarze czyli "ty zwiedzasz l2" "albo jestes nobem bo ja mam leprzy sprzet i wygram pvp z toba "
po 5 spac mi sie chce ale niemoge isc spac wiec pisze jakies pierdoly do was zeby muc zobaczyc jakie wieksze piedoly napiszecie

Ostatnio edytowany przez drago (2008-01-05 06:42:27)

Offline

 

#43 2008-01-05 09:11:11

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

Racja byku nic nie dostaliscie... oprocz tych matow co napisales te 40 co pisales "40hmmm" to adamante nugget, wiem ze nie marudziliscie o sprzet,  ale i ze strony Chasechama i ze strony Ani co jakis czas slyszalem ze reszta klanowiczow jest w klanie tylko po to aby cos dostac.... ze wy wrzucacie duzo a oni czekaja na  gotowe, pozniej ania mowila ze ona mi tych klanowiczow zalatwila bo dogadala sie ona z merelisem a nie ja, stad ta zmiana  zebyscie dawali mi intemy na reke  bo wygodne jest to by zpbaczyc ile dajecie... prawda  aniu po odejsciu chasechama  przestalem ci ufac  bo nie wiedzialem co jest nie tak, Wiem ze namieszalem i sie osmieszylem glupio mi z tymk, juz tez myslalem aby z gry odejsc ale jednak nie bo co bede robil jest grupa ludzi ktorzy  mowia ze dobrze zrobilem, nie tylko  znaszego klanu wiec ja nie widze przeszkod. Przystojniak wywalilem cie z klanu  "przez byka i hcasechama" jak mowilas ze Chass idzie do chaosu, o ile dolaczymy do GL to nie widzialem innego wyboru, bo nie trudno jest sie zalogowac po   kims do gry i powiedziec gdzie jest wrogi klan... o ile rozumiesz... trezba ponosic ofiary by cos wygrac...

Offline

 

#44 2008-01-05 12:18:21

Vatghern

Clan members

8122202
Skąd: Pleszew
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 31
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

Byku napisał:

A wiec hmmm..

Vat albo nie bo mi VAT powie że jestem gejem o kurde ale mi dojebał co za gej kurwa

Zastanów się kto i komu to napisał. Ja wyrosłem z obrzucania kogoś wyzwiskami . No może poza spierdalaj (formy różnostylistyczne i językowe). Z tego co wiem to tak napisałeś mi ty. Bo potem na Tsie mówiełem, że po raz drugi ktoś mnie tak nazwał i jak ktoś mi to powie jeszcze raz to w to uwierzę. Buźka chłopczyku. Nie mam już Tobie NIC więcej do powiedzienia.

Gram tu dla ludzi. Sprzęt jest rzeczą raczej drugorzędną ale nie w przypadku, kiedy ja biegam w C (na które sam zapracowałem, żeby inni mogli już B składać) a ktoś dupę truje, że my gramy pod itemy (SIC!) a sam składa komuś A grady (wali w xuja na krasnalu i spoiluje - w klanie nie pojawia się kupę czasu, twierdzi, że sprzęt - A grady - oddał synkowi a potem synuś próbuje PKnąć klan party Necrusem w A gradeach). I ma pretensje, że nie dostał broni B jak inni nawet setów nie mają. Hipokryzja godna polityka. Zastanów się nad startem w wyborach - koniecznie z listy PiS.

Co do testu. Ihlay zachował się dziwnie. Drago od początku nie wierzył w tę sytuację, (że to niby kradzież). A ja miałem to gdzieś. Jedyna rzecz o którą się martwiłem to to, że przestanie grać. A jak jeden odejdzie to potem reszta zaczyna się sypać itd. A mi się tu fajnie zaczęło grać. Fajni ludzie. Są party. Dawno nie było serwera, w którym wchodząc do gry idę praktycznie z miejsca na party. Będę grać i koniec. Rzeczy się znalazły? Świetnie. Nie ma co dyskutować tylko grać.

Ostatnio edytowany przez Vatghern (2008-01-05 12:27:39)


In Game nick:
Vatghern / Phantom Ranger 60+
Vattghern / Prophet  o to pytajcie ludzi, bo ja za jego lvlem nie nadążam...
może coś dopiszę kiedyś...

Offline

 

#45 2008-01-05 15:53:57

drago

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 40
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

ja mowilem ze jest gejem bo mowi o dymaniu ludzi ze on dyma ze ktos dyma ze sie dyma

Offline

 
  • Index
  •  » Dyskusje
  •  » oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2a.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl www.benign.pun.pl www.lagownia.pun.pl