The Sleeping Sun

Clan Members Forum


  • Index
  •  » Dyskusje
  •  » oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

#46 2008-01-05 15:57:37

Vatghern

Clan members

8122202
Skąd: Pleszew
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 31
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

Przystojniak napisał:

Chase mówił że on nie będzie expił małe lvl bo szkoda mu szotów i tyle.

To jest właśnie postawa klanowa. Ja nie będę bo stracę. Ale jak my zamiast koksać siebie łaziliśmy za recką na Dama dla Ciebie to było ok. Szkoda tylko naszych szotów i czasu. Ale przecież my jesteśmy Ci źli i pazerni. Szkoda nam było. Całe szczęście, że nie powiedziałem, że noobów. Bo z tego co ja słyszałem to noobów expić nie będzie. O szotach mowy nie było. Możliwe, że nie potrafię czytać.

Przystojniak napisał:

Jeśli chodzi o mnie to powiedziałam że Ci koledzy którzy doszli w grupie dlatego chcą dojść do GL bo są napaleni na RB ponieważ chcą jak najszybciej mieć sety i broń na A.

Faktycznie. My chcemy sety. My pracowaliśmy i szukaliśmy recek na BW. Ja potrzebowałem co prawda na dooma, ale niech będzie. Robiłem pod siebie. Co więcej mając teraz już set B dalej szukam partów/recek na sety B. Widać chcę mieć dla siebie sety B na różne okazje. Np. BW na deszczowe dni. Będzie podkreślać kolor moich oczu. A doom w nocy. Będę trudniejszy do targetowania.

A co do RB. Faktycznie lepiej jest ich nie robić. Hardcore jest fajniejszy. Po co zdobywać full/recki/maty. Lepiej niech każdy spoiluje i zamiast grać mainem siedzi na krasiu. A najlepiej niech się na TSie nie pokazuje bo wtedy go nie ma, nie wiadomo co robi i nic nikomu nie musi oddawać.


In Game nick:
Vatghern / Phantom Ranger 60+
Vattghern / Prophet  o to pytajcie ludzi, bo ja za jego lvlem nie nadążam...
może coś dopiszę kiedyś...

Offline

 

#47 2008-01-05 22:16:16

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

moja paczka ... myslalem ze ty i byku jestescie w paczce.. haslo szkoda mi szotow na low lvl jest smieszna... tez tak moglem powiedziec jak chASS odszedlz klanu bo nikt go nie expil a mial 40 lvl niech idzie do chaosu i zobaczy ze duzo sprzetu malo talentu nic mu nie da...a teraz ty siejesz zament bo ile razy mi mowilas ze  inni sa w klanie dla sprzetu.. o joozolu nikt nie zapomnial , wiec nie wiem o co ci chodzi...

Offline

 

#48 2008-01-06 14:29:17

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Re: oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

ok chyba kazdy sie wypowiedzial..... zamykam temat

Offline

 
  • Index
  •  » Dyskusje
  •  » oki trzeba os dalej robic jak chcecie grac w l2

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lagownia.pun.pl www.ministranci.pun.pl www.2a.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl