The Sleeping Sun

Clan Members Forum


#1 2007-12-20 23:03:40

Vatghern

Clan members

8122202
Skąd: Pleszew
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 31
Punktów :   

Mannor - czyli co odpisali mi GM na posta na oficjalnym forum FirnzL2

[L2-GM]minideed: In game time and real life time are not the same... For every 1 minute of real time, 5 minutes of in game time passes (or something like that).

Oznacza to, że w związku z przelicznikiem czasu (1 minuta w realu - tak za firewallem dla tych co nie wiedzą co to znaczy - to 5 minut w grze) mannor repawnuje się dokładnie. Kwestią jest znalezienie właśnie tego konkretnego momentu (podejrzewam, że jest to koło godziny 19 in game w pobliżu 19 godziny czasu realnego). Najłatwiej będzie to robić za pomocą zegarka wyświetlanego na mapie w grze. Nie pozostaje nic jak próbować bo i tak trzeba to opanować.


In Game nick:
Vatghern / Phantom Ranger 60+
Vattghern / Prophet  o to pytajcie ludzi, bo ja za jego lvlem nie nadążam...
może coś dopiszę kiedyś...

Offline

 

#2 2007-12-20 23:40:55

Mordimmer

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-11
Posty: 15
Punktów :   

Re: Mannor - czyli co odpisali mi GM na posta na oficjalnym forum FirnzL2

Trzeba sprobowac:P i ustalic jakis odstep czasowy miedzi innymi co wymieniaja, zeby zobaczyc o ktorej dokladnie to jest.

Offline

 

#3 2007-12-20 23:47:26

Vatghern

Clan members

8122202
Skąd: Pleszew
Zarejestrowany: 2007-12-10
Posty: 31
Punktów :   

Re: Mannor - czyli co odpisali mi GM na posta na oficjalnym forum FirnzL2

Olimpiada w grze zaczyna sie konkretnego czasu IN GAME. Podobnie więc będzie z Mannorem. Kwestia zgrania klanu i śledzenia zegarka na mapie. Zazwyczaj (na offach np.) jest to blisk ogodziny 19 - powodowane największym trafficiem na serverach. Wiadomo. Wieczorkiem każdy się relaksuje in game.


In Game nick:
Vatghern / Phantom Ranger 60+
Vattghern / Prophet  o to pytajcie ludzi, bo ja za jego lvlem nie nadążam...
może coś dopiszę kiedyś...

Offline

 

#4 2007-12-21 11:53:36

Ihlay

Administrator

3964718
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Zarejestrowany: 2007-12-03
Posty: 125
Punktów :   

Re: Mannor - czyli co odpisali mi GM na posta na oficjalnym forum FirnzL2

niestety na manorze mnie dzisiaj nie bedzie dam wam nasiona pozniej...nastepnie... muzicie nasiona wymieniac kolo godizny 19:06:1 i popatrzec czy zdazyliscie czy nie i jaka jest godizna czasu w grze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2a.pun.pl www.benign.pun.pl www.ministranci.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl