The Sleeping Sun

Clan Members Forum


#1 2007-12-04 14:52:04

Mandy

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-04
Posty: 2
Punktów :   

CV Mandy

Dzień dobryyyyyy.

N.. Nazywam sie Cze.. yyy Mandy i chce zgłosić podanie o prace :P yyy no ten to jest chce wstąpić do klanu.

Interesuje mnie posada jakiegoś ważniaka, żeby można było ludzi przestawiać i żeby mnie czczono oczywiście... yyy tak. (lmao ;-)))))))

Postać jest narazie troche cienka bo mam 40 lvl i jest to ciemny buffer... i nie mam wyposażenia. Ale zrobiłam już sobie pare potrzebnych questow, takich jak zmiana 1 profesji zmiana 2 profesji quest na subke quest na nobless i inne takie tam poboczne questy, bo mi się nudzi od ponad roku na tym serwerze... no tak bo ten 40 lvl bez wyposazenia to na 3 subie :P

No ale ten.. Cześć :D

Ostatnio edytowany przez Mandy (2007-12-04 14:53:25)

Offline

 

#2 2007-12-05 15:30:37

fhonil

Gość

Re: CV Mandy

Mandy napisał:

Interesuje mnie posada jakiegoś ważniaka, żeby można było ludzi przestawiać i żeby mnie czczono oczywiście... yyy t

Tak więc ten fragment mnie po prostu zwalił z fotela... Powiem krótko i pewnie większość sie ze mną zgodzi: W TYM KLANIE PANUJE RÓWNOŚĆ MIEDZY GRACZAMI I Z PEWNOŚCIĄ NIKT NIE BĘDZIE CIE CZCIL ANI NIE BĘDZIE SKLADAL CI HOŁDÓW,a jeśli naprawde chcesz być kimś nade-szanowanym to wykarz się, pomagaj innym i zdobądz zaufanie. Sądze że twoje podanie zostanie slusznie rozpatrzone i radze przemyśleć to co napisałeś/aś.

Chyba ,że się myle ? to sry

Ostatnio edytowany przez fhonil (2007-12-05 15:31:12)

 

#3 2007-12-05 22:28:36

Mandy

Clan members

Zarejestrowany: 2007-12-04
Posty: 2
Punktów :   

Re: CV Mandy

nie masz poczucia humoru kolego

wiec przyjmuje Twoje przeprosiny ;-)

ale szczerze to troche dziko sadzic ze ktos by mogl takiego posta na serio napisac xD

oczywiscie rozumiem ze nie kazdy umie sie smiac z glupich zartow ale trzeba rozpatrzyc przyscie do klanu ktorego czlonkowie nie maja poczucia humoru :> za to jechanie po kimsprzychodzi im z  takalatwoscia :>

Ostatnio edytowany przez Mandy (2007-12-05 22:34:19)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lagownia.pun.pl www.2a.pun.pl www.ministranci.pun.pl www.orkan-mojecice.pun.pl www.benign.pun.pl